top of page
pobrane (4).png
Sklep odzieżowy w centrum handlowym

Sprzątanie sklepów
Kraków

Szeroko rozumiana branża handlowa od lat wykazuje tendencję systematycznego zwiększania powierzchni ekspozycyjnych. Duże, wygodne przestrzenie stanowią niewątpliwy atrybut przyciągający klientów, jednak rodzi się wzmożona potrzeba o większą dbałość higieniczną i estetyczną obiektu. Wiąże się to z koniecznością zatrudnienia dodatkowego personelu oraz inwestycją w nieraz kosztowne wyposażenie. Jednak nowoczesne metody zarządzania dysponują obecnie narzędziami pozwalającymi znacznie ograniczać wydatki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jednym z najskuteczniejszych jest coraz popularniejszy outsourcing i zlecanie podwykonawcom sprzątanie sklepów. Oferujemy takie usługi w Krakowie.

BILANS
ZYSKÓW

Ograniczanie kosztów prowadzenia działalności, w tym wspomnianego wyżej handlu, rodzi pokusę do unikania zatrudnienia personelu odpowiadającego za czystość w obiekcie. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że dzisiejsze preferencje i świadomość klientów uległy znacznej modyfikacji, także w zakresie estetyki zakupów. Uprzejma i profesjonalna obsługa jest w stanie spowodować powrót klienta i ponowny zakup.

 

Świadomym tego prostego faktu przedsiębiorcom przychodzi z odsieczą wspomniany już outsourcing. Powierzenie szeroko rozumianych zadań higienicznych firmie zewnętrznej wydaje się ruchem nie tylko nowoczesnym, lecz także z wszech miar praktycznym. Z punktu widzenia handlowców, dla których kontakt z klientem jest kwestią kluczową, wynajęcie profesjonalnej firmy sprzątającej, takiej jak nasza, może przynieść jedynie same korzyści, tym bardziej że dostępne są oferty proponujące sprzątanie sklepów w Krakowie i innych miastach Polski.

 

SPRZĄTANIE SKLEPÓW KRAKÓW - bilans zysków

 

Jakie korzyści płyną z korzystania z naszych usług sprzątania sklepów i obiektów handlowych w Krakowie?

 

- Bieżąca obsługa obiektu, nierozpraszająca personelu hali sprzedażowej;

 

- Wysoka jakość z uwagi na specjalistyczny sprzęt firmy;

 

- Stałe poczucie świeżości, szczególnie istotne w salonach wyposażonych w dywany, tkaniny ozdobne itp.;

 

- Elastyczny czas pracy, umożliwiający wykonanie prac po godzinach sprzedaży, tym samym nieabsorbującym uwagi klientów;

 

- Wydatki na obsługę w pełni kwalifikują się do ujęcia w koszty uzyskania przychodu;

 

- Brak obciążeń związanych z obowiązkowym ubezpieczeniem.

 

- Bezpłatna wycena.

 

​Oczywiście wybór odpowiedniego partnera oferującego sprzątanie sklepów (Kraków) powinien być motywowany doświadczeniem, profesjonalizmem oraz renomą firmy. Ważne jest także zaplecze logistyczne umożliwiające sprawne przemieszczanie się zespołu. Świetnym przykładem takich rozwiązań jest nasza firma rodzinna, zajmująca się od lat między innymi sprzątaniem sklepów na terenie Krakowa i okolic, kierująca swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

 

Warto przed podjęciem decyzji o współpracy skorzystać z możliwości rozmowy. Zapraszamy do kontaktu!

Cleaning Elevator
bottom of page