top of page
pobrane (6).png
Malowanie ścian

Sprzątanie po remoncie/budowie
Kraków

Remont generalny w budynku mieszkalnym czy biurowym potrzebny jest przynajmniej raz na kilka lat. Przeprowadzenie takich działań nie tylko wydłuża żywotność całej budowli, ale także umożliwia dokonanie modyfikacji takich jak np. dodanie okien, montaż systemu klimatyzacji, zmiana układu/wymiarów pomieszczeń i wiele innych. Zanim jednak przystąpi się do właściwych prac, trzeba najpierw pozbyć się elementów, które nie są już potrzebne. Już sam proces usuwania np. paneli podłogowych czy wykładziny powoduje powstanie sporej ilości odpadów, a to dopiero początek. Prawdziwy bałagan, najczęściej całkiem spory, powstaje w trakcie samej budowy czy remontu. Pozbycie się go samodzielnie bardzo często mija się z celem, dlatego właśnie wśród realizowanych przez naszą firmę usług znajduje się sprzątanie po budowlane w Krakowie.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Każda współpraca, jakiej się podejmujemy, realizowana jest w sposób indywidualny. Dbamy o terminowość i precyzyjność. Nieodzownym elementem naszych działań jest również uwzględnianie oczekiwań klientów. Stawiamy ich potrzeby na piedestale i dokładamy  wszelkich starań, aby realizowane usługi spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ USŁUGI SPRZĄTANIA PO BUDOWIE W KRAKOWIE?

 

​Nie oszukujmy się - wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sprzątanie po budowie (Kraków) i sprzątanie po remoncie (Kraków) nie należy do najprzyjemniejszych zajęć. Każde prace budowlane wiążą się z nagromadzeniem się mniejszego lub większego bałaganu. Wyegzekwowanie dużej ilości czasu na samodzielne posprzątanie pozostałości po budowie bywa nie lada wyzwaniem. Zdajemy sobie sprawę, że trudno pogodzić obowiązki związane z życiem prywatnym i zawodowym, jednocześnie znajdując przestrzeń na kompleksowe sprzątanie po remoncie. Jeśli  proces ma przebiegać sprawnie, wymagana jest odpowiednia organizacja pracy, doświadczenie oraz posiadanie właściwych narzędzi i środków czystości. Od tego właśnie jesteśmy my - specjaliści od takich spraw jak sprzątanie po remoncie w Krakowie i okolicach. Jesteśmy zwarci i gotowi do działania, a przede wszystkim możesz nam zaufać! Podejmiemy się każdego wyzwania!

 

SPRZĄTANIE PO BUDOWIE KRAKÓW - dlaczego my?

 

Jesteśmy profesjonalistami i wiemy, jak z uśmiechem na ustach ogarnąć to, czego widok innych po prostu przeraża. Posiadamy wiele argumentów, które sugerują, że jesteśmy dla Ciebie jedną z najlepszych alternatyw w tej kwestii:

 

- ​Dbamy o środowisko. Nasza ekipa podczas sprzątania po budowie używa środków czystości, które nie szkodzą naturze. W trosce o zdrowie naszej planety wybieramy tylko te produkty, które nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne.

 

- Cały Kraków zna i ceni nasze doświadczenie, przez co nasza marka wciąż się umacnia. Zaufanie klientów jest naszym priorytetem.

 

- Dysponujemy odpowiednią wiedzą i metodami organizacji pracy, co pozwala nam pracować efektywnie.

 

- Dopasowujemy usługę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów

 

- Mamy szeroki zakres usług, co czyni nas niezwykle uniwersalną ekipą, z którą przyjemnie się współpracuje.

 

​SPRZĄTANIE PO BUDOWLANE KRAKÓW - postaw na jakość

Oferujemy kompleksowe prace nad przywróceniem porządku w Twoim biurze czy okolicach obiektu. Świetnie radzimy sobie w zakresie segregowania odpadów i wykonywaniem swoich obowiązków w zgodzie z naturą. Umyjemy okna, odkurzymy i wyczyścimy wszystko to, co zakurzyło się i zabrudziło przy remoncie.

 

​Działamy kompleksowo i zależy nam na zwiększaniu komfortu oraz bezpieczeństwa klienta. Działamy latem i zimą, świetnie sprawdzamy się wewnątrz, jak i na zewnątrz. W zasadzie tylko czekamy na kolejne możliwości, by udowodnić, że nie są to czcze obietnice. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem po budowlanym biur i powierzchni otwartych w Krakowie, a korzystając ze sprzętu piorącego, jesteśmy w stanie przywrócić świeżość i schludny wygląd tapicerce meblowej. Wszystko to, czego wymaga sprzątanie po remoncie (Kraków)! Wysoką jakość oferowanych usług sprzątania po budowlanego potwierdzają setki zadowolonych klientów. To właśnie ich satysfakcja utwierdza nas w przekonaniu, że nasze działania mają sens. Stawiamy na dalszy rozwój i otwartość na każde, powierzone nam zlecenie sprzątania po budowie w Krakowie. 

​SPRZĄTANIE PO BUDOWIE KRAKÓW

Wybierając naszą firmę, stawiasz na pełen profesjonalizm, zarówno w podejmowanych przez nas działaniach, jak i w podejściu do klienta. W naszej pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie nowoczesne narzędzia i techniki, które umożliwiają szybkie i skuteczne sprzątanie, mycie i czyszczenie różnych powierzchni. Wraz ze specjalistycznym sprzętem przystosowanym nawet do najcięższych wyzwań stosujemy sprawdzone środki czyszczące, dzięki którym wszystkie miejsca, których czyszczenie zostanie nam zlecone, będą lśnić. Wybierając sprzęt, zwracamy szczególną uwagę na renomę marki. Lata doświadczeń pozwoliły nam poznać rynek, dzięki czemu doskonale wiemy, czym powinien charakteryzować się odpowiedni sprzęt do sprzątania po remoncie w Krakowie.

 

Przez cały czas od początku naszej działalności na rynku zbieramy cenne doświadczenie, dzięki któremu możemy usprawniać różne procesy w naszym przedsiębiorstwie, co pozwala nam na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie.

 

"Bardzo dziękuję za Państwa usługę, profesjonalnie, miło i czysto. Panie, które nam pomagały - bardzo miłe i uczynne."

Danuta - Teatr KTO, Kraków

 

SPRZĄTANIE PO REMONCIE KRAKÓW - co nas wyróżnia?

 

Nasze przedsiębiorstwo zrodziło się z profesjonalnego podejścia do wykonanych obowiązków, z poczucia tego, jak ważną i potrzebną pracę wykonujemy każdego dnia. Poza aspektem finansowym uśmiech klienta i świadomość, że efektem naszej pracy było zwiększenie jego bezpieczeństwa oraz poprawa samopoczucia to najlepsze potwierdzenie tego, że zajmujemy się tym, czym zajmować się powinniśmy! Zachęcamy do kontaktu mieszkańców Krakowa i okolic! Gwarantujemy satysfakcję z oferowanych przez nas usług Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, nie obawiaj się ich zadać – chętnie udzielimy Ci na nie odpowiedzi, tym samym rozwiewając wszelkie wątpliwości. Nie zwlekaj więc dłużej i napisz lub zadzwoń do nas już dziś – potrzebne Ci sprzątanie po budowie w Krakowie? Możesz na nas liczyć!

Złota rączka
bottom of page