SPRZĄTANIE BIUR,
SPRZĄTANIE BIUROWCÓW

KRAKÓW

Badania przeprowadzone przez niezależne organizacje precyzyjnie pokazały, że czystość obok ceny i wygody stanowi najważniejszy czynnik wpływający na zadowolenie Klientów. Tam gdzie jest czysto i higienicznie, Klienci powracają częściej.
W zakresie utrzymania czystości i higieny warto zaufać specjalistom dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy. Stoi za nami 16 lat doświadczenia w świadczeniu profesjonalnych usług sprzątających dla firm, instytucji i osób prywatnych, naszą specjalnością jest sprzątanie biur i biurowców, a także czyszczenie i konserwacja sklepów i restauracji. Bez względu na zabrudzenia, grupa wykwalifikowanych pracowników naszej firmy szybko i z najwyższą starannością utrzyma dla Państwa czystość i porządek.
Posiadana wiedza i wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas świadczenia usług utrzymania czystości zobowiązuje nas do doboru odpowiedniej technologii czyszczenia i konserwacji w taki sposób, aby nie generowała niepotrzebnych kosztów dla naszych Klientów. Uczciwość i etykietę w biznesie stawiamy na pierwszym miejscu.

SPRZĄTANIE BIUR KRAKÓW
- SZCZEGÓŁOWE ZADANIA PRZY SPRZĄTANIU BIUR

Sprzątanie toalet:

- wymiana worków na śmieci

- wymiana i uzupełnianie dyspenserów mydła, ręczników papierowych i papieru toaletowego

- czyszczenie luster, kranów i umywalek

- mycie toalety wewnątrz i na zewnątrz

- odkurzanie i mycie podłogi

- dezynfekcja klamek, przełączników światła

Sprzątanie kuchni:

- mycie blatów roboczych i stołów 

- załadowanie i wyładowanie zmywarki naczyniami 

- mycie wewnątrz mikrofalówki

- mycie półek w lodówce

- wymiana worków na śmieci 

- wymiana worków na recykling 

- wycieranie parapetów, odkurzanie i mycie podłogi 

- przecieranie frontów szafek 

- dezynfekcja klamek, przełączników światła

 

Sprzątanie biur, korytarzy i sal konferencyjnych:

- wymiana worków ze śmieciami

- wycieranie biurek (tylko wtedy kiedy biurko ma uporządkowane dokumenty) 

- wycieranie regałów (tylko w dostępnych przestrzeniach) 

- wycieranie monitorów komputerów suchą ściereczką

- odkurzanie i mycie podłóg 

- wycieranie parapetów  

- wycieranie krzeseł 

- sprzątanie sal konferencyjnych

- odkurzanie i mycie korytarzy i schodów

- wycieranie balustrad i drzwi oraz futryn (bez mycia szyb)

- przecieranie przeszklonych powierzchni tylko w miejscach rażącego zabrudzenia (np. odciski palców)

- dezynfekcja klamek, przełączników światła, poręczy

Już od 35,00zł netto/godzina !!!*

Mycie okien raz w roku w cenie!*

 

Cenę za wykonanie usług przygotowujemy dla każdego naszego klienta indywidualnie, ponieważ zależy ona od wielu istotnych czynników.

*Mycie okien raz w roku w cenie dla powierzchni biurowych nie większych niż 200m2 z ogólnym dostępem do okien i nie wymagających prac alpinistycznych lub wysokościowych.

*TERAZ cena 35,00 zł netto/godzina ma zastosowanie przy co najmniej 100 godzinach  zamówionych w miesiącu.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 530 025 748.

Czysta i uporządkowana przestrzeń stanowi idealne środowisko sprzyjające pracy. W takim miejscu łatwiej można się skoncentrować i efektywniej wypełniać obowiązki. To również nieodłączny element budowania wizerunku profesjonalnego przedsiębiorstwa godnego zaufania. Schludne gabinety i lśniące korytarze sprawiają miłe wrażenie zarówno na potencjalnych pracownikach, jak i klientach czy kontrahentach, czyniąc firmę bardziej atrakcyjną w ich oczach. W natłoku codziennych obowiązków zadbanie o nienaganny ład może stanowić prawdziwe wyzwanie. Jeśli chodzi o sprzątanie biurowców, Kraków ma naprawdę wiele do zaoferowania. Nasza firma z przyjemnością pomoże Ci w systematycznym dbaniu o porządek i pozwoli na odciążenie oraz zaoszczędzenie sporej ilości czasu!

SPRZĄTANIE BIUR KRAKÓW 
CZYSTO I SCHLUDNIE

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątające, których efekty zauważysz niezwykle szybko. Zajmujemy się wszystkimi pomieszczeniami wchodzącymi w skład biurowca. Sprzątamy przestrzenie biurowe, korytarze, kuchnie i toalety. Myjemy biurka i blaty, wymieniamy worki na śmieci, odkurzamy podłogi, a także dbamy o systematyczne zaopatrzenie w ręczniki papierowe, papier toaletowy oraz mydło do rąk. Wycieramy balustrady i parapety, zapewniamy również staranną dezynfekcję poręczy, klamek i przełączników światła, która odgrywa ogromną rolę w dbaniu o zapewnienie stosownych warunków higienicznych w biurowcu.

Dysponujemy kadrą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są rzetelni, drobiazgowi i przykładają wagę do tego, by poprzez swoją pracę ułatwiać życie innym. Cechuje ich pełen profesjonalizm, gdyż nawiązujemy współpracę wyłącznie z osobami godnymi zaufania. Korzystają z detergentów wysokiej klasy, które stanowią gwarancję uzyskania nieskazitelnej czystości przy jednoczesnym braku ryzyka powstania zniszczeń lub odbarwień na drewnianych powierzchniach i sprzęcie elektronicznym.

SPRZĄTANIE BIUR - KRAKÓW
JAK ZADBAĆ O PREZENCJĘ FIRMY?

Jeżeli interesuje Cię usługa, jaką jest sprzątanie biur w Krakowie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując liczbę personelu i rodzaj użytkowanych przez niego środków do konkretnych budynków. Z przyjemnością wysłuchamy Twoich oczekiwań, aby ustalić warunki korzystne dla obu stron. Możemy zapewnić Ci atrakcyjną cenę, szacowaną głównie na podstawie stawki godzinowej. Masz pewne wątpliwości lub zwyczajnie chcesz nawiązać z nami kontakt celem omówienia przyszłej współpracy? Służymy fachowym doradztwem i pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!