SPRZĄTANIE BIUR,
SPRZĄTANIE BIUROWCÓW

KRAKÓW

Badania przeprowadzone przez niezależne organizacje precyzyjnie pokazały, że czystość obok ceny i wygody stanowi najważniejszy czynnik wpływający na zadowolenie Klientów. Tam gdzie jest czysto i higienicznie, Klienci powracają częściej. Czyste wnętrza to także istotny aspekt, wpływający na samopoczucie pracowników biur. Każdy pracodawca powinien dbać o zdrowie i komfort pracy osób zatrudnionych. Brudne wnętrza mogą być nie tylko nieprzyjemne, ale i niebezpieczne dla organizmu. Odpowiednio posprzątane pomieszczenia znacząco wpływają na produktywność i wydajność. Warto więc skorzystać z usług sprawdzonej i rzetelnej firmy, która na piedestale stawia precyzyjność, dbałość o detale i kompleksowość wykonywanych prac sprzątających. 


W zakresie utrzymania czystości i higieny warto zaufać specjalistom dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy. Stoi za nami 16 lat doświadczenia w świadczeniu profesjonalnych usług sprzątających dla firm, instytucji i osób prywatnych, naszą specjalnością jest sprzątanie biur i biurowców, a także czyszczenie i konserwacja sklepów i restauracji. Bez względu na zabrudzenia, grupa wykwalifikowanych pracowników naszej firmy szybko i z najwyższą starannością utrzyma dla Państwa czystość i porządek.
Posiadana wiedza i wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas świadczenia usług utrzymania czystości zobowiązuje nas do doboru odpowiedniej technologii czyszczenia i konserwacji w taki sposób, aby nie generowała niepotrzebnych kosztów dla naszych Klientów. Uczciwość i etykietę w biznesie stawiamy na pierwszym miejscu.

SPRZĄTANIE BIUR KRAKÓW
- SZCZEGÓŁOWE ZADANIA PRZY SPRZĄTANIU BIUR

Sprzątanie toalet:

- wymiana worków na śmieci

- wymiana i uzupełnianie dyspenserów mydła, ręczników papierowych i papieru toaletowego

- czyszczenie luster, kranów i umywalek

- mycie toalety wewnątrz i na zewnątrz

- odkurzanie i mycie podłogi

- dezynfekcja klamek, przełączników światła

Sprzątanie kuchni:

- mycie blatów roboczych i stołów 

- załadowanie i wyładowanie zmywarki naczyniami 

- mycie wewnątrz mikrofalówki

- mycie półek w lodówce

- wymiana worków na śmieci 

- wymiana worków na recykling 

- wycieranie parapetów, odkurzanie i mycie podłogi 

- przecieranie frontów szafek 

- dezynfekcja klamek, przełączników światła

 

Sprzątanie biur, korytarzy i sal konferencyjnych:

- wymiana worków ze śmieciami

- wycieranie biurek (tylko wtedy kiedy biurko ma uporządkowane dokumenty) 

- wycieranie regałów (tylko w dostępnych przestrzeniach) 

- wycieranie monitorów komputerów suchą ściereczką

- odkurzanie i mycie podłóg 

- wycieranie parapetów  

- wycieranie krzeseł 

- sprzątanie sal konferencyjnych

- odkurzanie i mycie korytarzy i schodów

- wycieranie balustrad i drzwi oraz futryn (bez mycia szyb)

- przecieranie przeszklonych powierzchni tylko w miejscach rażącego zabrudzenia (np. odciski palców)

- dezynfekcja klamek, przełączników światła, poręczy

Już od 35,00zł netto/godzina !!!*

Mycie okien raz w roku w cenie!**

 

Cenę za wykonanie usług przygotowujemy dla każdego naszego klienta indywidualnie, ponieważ zależy ona od wielu istotnych czynników.

**Mycie okien raz w roku w cenie dla powierzchni biurowych nie większych niż 200m2 z ogólnym dostępem do okien i nie wymagających prac alpinistycznych lub wysokościowych.

*Cena 35,00 zł netto/godzina ma zastosowanie przy co najmniej 100 godzinach  zamówionych w miesiącu.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 530 025 748.

Czysta i uporządkowana przestrzeń stanowi idealne środowisko sprzyjające pracy. W takim miejscu łatwiej można się skoncentrować i efektywniej wypełniać obowiązki. To również nieodłączny element budowania wizerunku profesjonalnego przedsiębiorstwa godnego zaufania. Schludne gabinety i lśniące korytarze sprawiają miłe wrażenie zarówno na potencjalnych pracownikach, jak i klientach czy kontrahentach, czyniąc firmę bardziej atrakcyjną w ich oczach. W natłoku codziennych obowiązków zadbanie o nienaganny ład może stanowić prawdziwe wyzwanie. Jeśli chodzi o sprzątanie biurowców, Kraków ma naprawdę wiele do zaoferowania. Nasza firma z przyjemnością pomoże Ci w systematycznym dbaniu o porządek i pozwoli na odciążenie oraz zaoszczędzenie sporej ilości czasu!

SPRZĄTANIE BIUR KRAKÓW 
CZYSTO I SCHLUDNIE

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątające, których efekty zauważysz niezwykle szybko. Zajmujemy się wszystkimi pomieszczeniami wchodzącymi w skład biurowca. Sprzątamy przestrzenie biurowe, korytarze, kuchnie i toalety. Myjemy biurka i blaty, wymieniamy worki na śmieci, odkurzamy podłogi, a także dbamy o systematyczne zaopatrzenie w ręczniki papierowe, papier toaletowy oraz mydło do rąk. Wycieramy balustrady i parapety, zapewniamy również staranną dezynfekcję poręczy, klamek i przełączników światła, która odgrywa ogromną rolę w dbaniu o zapewnienie stosownych warunków higienicznych w biurowcu.

SPRZĄTANIE BIUROWCÓW  KRAKÓW | Przyjazność środowisku

Wybór odpowiedniej ekipy sprzątającej wiąże się z szeregiem wątpliwości. Decyzja o skorzystaniu z tego typu usług powinna być podjęta świadomie. Aby mieć pewność, że firma, z która decydujemy się na współpracę, wykonuje swoje zadania rzetelnie, precyzyjnie i terminowo, warto wziąć pod uwagę opinię klientów. Osoby, które skorzystały z usług potwierdzają pełną skuteczność i realizację usługi w ustalonym przez obie strony czasie. Niezwykle istotny jest również odpowiedni dobór środków czystości i sprzętu sprzątającego. Wybieramy produkty, które nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Sprzątając biura, nie chcemy zaśmiecać naszej planety. Zrównoważony rozwój i działalność w oparciu o ekologiczne standardy to aspekty, które wyróżniają nas na tle innych firm, oferujących podobne usługi.

Dysponujemy kadrą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są rzetelni, drobiazgowi i przykładają wagę do tego, by poprzez swoją pracę ułatwiać życie innym. Cechuje ich pełen profesjonalizm, gdyż nawiązujemy współpracę wyłącznie z osobami godnymi zaufania. Korzystają z detergentów wysokiej klasy, które stanowią gwarancję uzyskania nieskazitelnej czystości przy jednoczesnym braku ryzyka powstania zniszczeń lub odbarwień na drewnianych powierzchniach i sprzęcie elektronicznym.

SPRZĄTANIE BIUR - KRAKÓW
JAK ZADBAĆ O PREZENCJĘ FIRMY?

Jeżeli interesuje Cię usługa, jaką jest sprzątanie biur w Krakowie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując liczbę personelu i rodzaj użytkowanych przez niego środków do konkretnych budynków. Z przyjemnością wysłuchamy Twoich oczekiwań, aby ustalić warunki korzystne dla obu stron. Możemy zapewnić Ci atrakcyjną cenę, szacowaną głównie na podstawie stawki godzinowej. Jeśli zależy Ci na najwyższym standardzie usług, konkurencyjnej cenie i rzetelnej współpracy, zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług. Skuteczność i terminowość potwierdzają setki zadowolonych klientów, którzy od lat darzą nas zaufaniem. Masz pewne wątpliwości lub zwyczajnie chcesz nawiązać z nami kontakt celem omówienia przyszłej współpracy? Służymy fachowym doradztwem i pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!