top of page
pobrane.png
Białe minibusy

JESTEŚMY NA RYNKU OD 17 LAT

MANUFAKTURA CZYSTOŚCI to firma z ponad siedemnastoletnim doświadczeniem. Nasze usługi sprzątające obejmują obecnie miasto Kraków i jego okolice!

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest czystość zarówno w domu, jak i firmie. Nasz serwis sprzątający (Kraków Manufaktura Czystości) zawsze dba o najwyższą jakość wykonywanych usług sprzątające. Z tego powodu dbamy nie tylko o rzetelne wykonanie zleconych nam zadań. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, które pozwalają wyczyścić nawet największe zabrudzenia, ale jednocześnie cieszyć się czystością przez długi czas. To nie wszystko, ponieważ do sprzątania (Kraków) stosujemy wyłącznie środki przyjazne środowisku. Wiemy, jak istotny ostatnimi czasy jest temat ekologii, dlatego i nasze sprzątanie jest bezpieczne dla natury.

ZADBAMY O TWÓJ PORZĄDEK

Podstawą sukcesu każdej firmy bez względu na branżę są odpowiednio wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy. Personel sprzątający nie jest tu wyjątkiem. Od tego, jakie osoby zatrudnia firma do wykonania usługi czystości, zależą jej kontrakty, relacje z klientami i wizerunek. Profesjonalna firma sprzątająca niczym perfekcyjna pani domu ma jasno wyznaczone standardy, których w codziennej pracy muszą przestrzegać jej pracownicy. Efekt wykonanej pracy powinien być widoczny na pierwszy rzut oka bez potrzeby przeprowadzania osławionego „testu białej rękawiczki“.

W MANUFAKTURZE CZYSTOŚCI, poza nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości środkami stawiamy na profesjonalny personel, który nie tylko wie jak dobrze wykonać usługę, ale przede wszystkim rozumie indywidualne potrzeby naszych klientów.

bottom of page