SPRZĄTANIE KRAKÓW CENNIK

Usługa

Cena brutto

Jednostka

Cena netto

VAT

Sprzątanie biur

Sprzątanie obiektów

Sprzątanie po budowie/remoncie

Mycie okien (domy)

Mycie okien (witryny)

Mycie okien/elewacji metodą alpinistyczną

i wodą demineralizowaną

godzina

godzina

   m2

skrzydło

  od 32,00zł           23%

  od 32,00zł            23%

  od   9,76zł               23%

  od   8,94zł               23%

       od 39,36zł*

       od 39,36zł*

       od 12,00zł

       od 11,00zł

wycena indywidualna

wycena indywidualna

*TERAZ cena ma zastosowanie przy co najmniej 100 godzinach (normalnie 150) zamówionych w miesiącu.

PROMOCJA TRWA DO KOŃCA LISTOPADA 2021r. !!!

Pranie kanap

Pranie narożników

Tapicerka samochodowa

Tapicerka samochodowa + bagażnik i podłoga

Tapicerka samochodowa + komplet +

plastiki. boczki, podsufitka, odkurzanie

Pranie foteli

Pranie krzeseł

sztuka

sztuka

siedzenia

komplet

komplet

sztuka

sztuka

 od 130,00zł              

 od 160,00zł             

 od 160,00zł             

 od 240,00zł             

 od 350,00zł             

   od 50,00zł             

   od 30,00zł              

 od 105,69zł              23%

 od 130,08zł              23%

 od 130,08zł              23%

 od 195,12zł              23%

 od 284,55zł              23%

   od 40,65zł              23%

   od 24,39zł              23%

*Pranie tapicerki wykonuje dla nas firma PAROBUS, Kraków

Zastanawiasz się, ile kosztuje porządkowanie przestrzeni użytkowych lub sprzątanie biur w Krakowie? Cennik podany powyżej pełni jedynie funkcję poglądową, ponieważ wiele zależy przede wszystkim od czasu pracy naszych specjalistów, a ten z kolei jest powiązany z aktualnym zabrudzeniem powierzchni, ilością podejmowanych czynności czy technikami sprzątania. Dlatego przy niektórych wyżej wymienionych pozycjach podajemy indywidualną wycenę. Jednak koszt współpracy z naszą firmą jest adekwatny do wykonanej usługi. Zapewniamy także pełen profesjonalizm i rzetelną obsługę, a także elastyczność.

Nasza firma sprzątająca nieprzypadkowo działa od tylu lat. Bazując na naszym doświadczeniu, często jesteśmy w stanie wyjść na przeciwko oczekiwaniom naszych klientów, jednocześnie zapewniając szybkie zrealizowanie usługi. To nie wszystko, ponieważ zawsze jesteśmy terminowi. Pracują dla nas wyłącznie wyspecjalizowani fachowcy, którzy stosują najwyższej jakości preparaty i profesjonalne narzędzia, dzięki czemu uporamy się nawet z bardziej skomplikowanymi zleceniami. Ponadto możemy się dopasować pod względem terminu realizacji usługi, na przykład w niestandardowych godzinach (wczesnoporannych i nocnych), co nie doprowadzi do zastojów w pracy przedsiębiorstwa w wyniku naszych działań lub nie przeszkodzi w codziennym, komfortowym użytkowaniu danej przestrzeni. Wykonujemy jednorazowe zlecenia, ale bardzo chętnie nawiążemy także stałą współpracę. W drugim przypadku możemy zapewnić jeszcze bardziej atrakcyjne ceny.

Mycie okien Kraków - cennik

 

Mycie okien jest wbrew pozorom dość skomplikowanym zadaniem, zwłaszcza w przypadku wyższych i przeszklonych budynków. Z tego powodu oferujemy nie tylko tradycyjne usługi tego rodzaju, ponieważ w naszej ofercie znajduje się też mycie alpinistyczne, a więc prace na wysokościach z wykorzystaniem wyposażenia wspinaczkowego. Dzięki temu możemy obsłużyć klientów dysponujących szczególnie wysokimi obiektami. Pracujemy szybko i dokładnie.

 

Oferujemy sprzątanie w Krakowie, zapewniając idealnie dopasowany cennik względem preferencji i potrzeb klienta. Owe ceny mogą się bowiem różnić w zależności od nakładów pracy, a także poziomu skomplikowania zlecenia. W każdym jednak przypadku koszt współpracy jest atrakcyjny!

 

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Jeżeli biuro lub dom potrzebują profesjonalnego sprzątania, na pewno będziemy w stanie pomóc.

Mimo konkurencyjnych cen oferowanych usług, ich poziom jest bardzo wysoki. Ponadto korzystamy z profesjonalnego sprzętu, umożliwiającego nam uporanie się z wyjątkowo skomplikowanymi zanieczyszczeniami i zabrudzeniami. Korzystamy także z preparatów przyjaznych dla środowiska, co jest szczególnie ważne w dobie coraz większych problemów z ekologią. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję współpracować z wieloma klientami, zawsze oferując atrakcyjne ceny i skuteczną pomoc w sprzątaniu.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania zapraszamy do kontaktu z naszym biurem! Nie bez powodu zaufało nam już tylu klientów. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi realizacjami w zakładce Galeria.