PRANIE
TAPICERKI MEBLOWEJ

Chcesz, aby Twoje meble wyglądały świeżo i czysto? Zainwestowałeś dużo pieniędzy i czasu w swoją sofę, ukochany fotel czy krzesła? Chcesz żeby Twoje meble zrobiły niezapomniane pierwsze wrażenie na gościach, którzy przekraczają próg Twojego domu?

Jeżeli odpowiesz sobie trzy razy TAK, to konieczne jest zabezpieczenie mebli przed zniszczeniem oraz skorzystanie z naszej usługi prania tapicerki meblowej.

Rozlane płyny czy brud podczas codziennego użytkowania mebli tapicerowanych wymagają również skutecznego usunięcia. Podczas gdy domowe środki zaradcze mogą działać w niektórych sytuacjach, tylko profesjonalne pranie tapicerki prawdopodobnie zapewni najlepsze i najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.

PAMIĘTAJ, że meble to inwestycja, a zamówienie usług w MANUFAKTURZE CZYSTOŚCI zapewni Ci najlepsze wyniki. Chociaż możesz zaoszczędzić trochę czasu i pieniędzy, próbując wyprać sobie tapicerkę samemu, to jednak nie zastąpi to specjalistycznej firmy piorącej. Stosujemy tę samą wspaniałą technologię prania, której używamy do prania dywanów. Oznacza to technologię, która jest również przyjazna dla środowiska. Zadzwoń do nas, a Twoja tapicerka będzie wyglądać jak nowa za świetną cenę!

PRANIE
TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

WNĘTRZE AUTA - zwłaszcza tapicerka - wymaga regularnego czyszczenia. Okres letni to najbardziej odpowiednia na to pora!

Nawet w najbardziej zadbanym samochodzie tapicerka z biegiem czasu zmienia kolor i traci swoje właściwości. Fotele robią się ciemniejsze a podłoga wpijająca wilgoć z dywaników zaczyna brzydko pachnieć.
Zabrudzenia widać szczególnie w deszczowe dni, kiedy siadamy w samochodzie z mokrymi ubraniami i moczymy materiały. Bez odpowiedniej konserwacji estetyczny wygląd tracą też plastiki i tworzywa użyte do wykończenia kokpitu. Jednak przy odrobinie chęci i wolnego czasu można łatwo przywrócić estetyczny wygląd i przyjemny zapach.
Kompleksowe pranie wnętrza samochodu wymaga specjalistycznego sprzętu i dobrych detergentów. Dlatego jeśli zamierzasz wyprać wszystko, najlepiej powierz pracę profesjonalistom.
W samochodach z materiałową tapicerką do wykładziny podłogi, bagażnika oraz foteli używa się tego samego środka i odkurzacza piorącego.

MYCIE
OKIEN

Mycie okien należy do ciężkich i nielubianych prac domowych. A przecież współczesne domy jednorodzinne często mają duże przeszklenia, liczne okna połaciowe lub też modne ogrody zimowe i oranżerie. Żeby jednak szkło dało zamierzony efekt, szyby muszą być czyste, nie mogą ich szpecić smugi, zacieki i brud.

Na tradycyjne mycie okien potrzeba czasu i siły. Najpierw trzeba wyczyścić je płynem do szyb, następnie polerować szmatką do skutku albo też do momentu, kiedy poddamy się pojawiającym się tu i ówdzie zaciekom i smugom. Kiedy mamy w salonie duże przeszklone drzwi prowadzące na taras lub klimatyczną oranżerię to dodatkowo pojawia się konieczność użycia drabiny. Czyszczenie w tradycyjny sposób tak dużych powierzchni jest jeszcze bardziej męczące i czasochłonne. Dlatego nie wahaj się i zadzwoń po naszego specjalistę od mycia okien! 

Używamy tradycyjnej metody mop&blade, która jest bardziej dokładna!

PRANIE
DYWANÓW

Czysta wykładzina dywanowa jest ważna zarówno dla wyglądu Twojego domu, jak i zdrowia ludzi w nim mieszkających. Plamy i obskurna wykładzina mogą zakłócać spokojną atmosferę, a alergeny i brud mogą przyczyniać się do problemów z oddychaniem.

Usługi prania MANUFAKTURY CZYSTOŚCI stosują metodę ekstrakcji gorącą wodą.

Metoda ta podobna jest do prania parowego, ale bardziej skuteczna. Obejmuje ona wstępną obróbkę plam (stosujemy specjalne rozwiązania do usuwania wina, kawy, piwa, krwi i innych miejsc), a także obszarów o dużym natężeniu ruchu i innych zanieczyszczeń. Ponad 95% zabrudzeń zostaje usuniętych. Ciśnienie wytwarzane przez rozpyloną wodę porusza wszystkie cząsteczki brudu, co ułatwia ich ekstrakcję i eliminację.

Zapewniamy również pranie dywanów, dzięki czemu możesz dokładnie wyczyścić swój ukochany perski, orientalny lub inny dywan w profesjonalnym standardzie.

Manufaktura czystosci 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

zawsze w centrum Twoich potrzeb

tel: 530 025 748

email: czystoscimanufaktura@gmail.com