Podstawą sukcesu każdej firmy bez względu na branżę są odpowiednio wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy. Personel sprzątający nie jest tu wyjątkiem. Od tego, jakie osoby zatrudnia firma do wykonania usługi czystości, zależą jej kontrakty, relacje z klientami i wizerunek. Profesjonalna firma sprzątająca niczym perfekcyjna pani domu ma jasno wyznaczone standardy, których w codziennej pracy muszą przestrzegać jej pracownicy. Efekt wykonanej pracy powinien być widoczny na pierwszy rzut oka bez potrzeby przeprowadzania osławionego „testu białej rękawiczki“.

W MANUFAKTURZE CZYSTOŚCI, poza nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości środkami do prania stawiamy na profesjonalny personel, który nie tylko wie jak dobrze wykonać usługę, ale przede wszystkim rozumie indywidualne potrzeby naszych klientów.

Sprzęt i metody, których używamy w praniu

Używamy sprzętu firmy SANTOEMMA 

Sabrina SW15 to doskonały odkurzacz ekstrakcyjny, który parametrami wygrywa z konkurencją w tym zakresie cenowym. Pranie małych dywanów, wykładzin czy tapicerek tym urządzeniem to czysta przyjemność. Brud jest dobrze ściągnięty a prany materiał mniej przemoczony. Silnik tej małej maszyny pracuje w maszynach większych takich jak sabrina maxi, brush czy automat elit silent.
System High Waterlift pozwala zebrac bardzo dużą ilość wody używanej podczas procesu prania w krótkim czasie. 
Ciśnienie 4 bar natrysku oraz użycie 0,6 litra wody w ciągu minuty pracy sprawia że przy tak mocnej turbinie wilgoć po praniu pozostaje bardzo niewielka. Po przyłożeniu ssawki do pranej powierzchni cała siła ssąca jest ukierunkowana na tą powierzchnię.

Używamy metody prania ekstrakcyjnego

Nasza firma wykorzystuje metodę ekstrakcji ciepłą wodą.
Metoda ta jest podobna do czyszczenia parą, ale bardziej skuteczna. Obejmuje obróbkę wstępną plam, jak również skuteczne usuwanie brudu w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ponad 95% brudu zostaje usunięte. Ciśnienie wytworzone przez rozpyloną wodę porusza wszystkie zanieczyszczenia i cząstki brudu, dzięki czemu są one łatwe do wydobycia i wyeliminowania. Nasze usługi obejmują również pranie dywanów.

Używamy chemii Prochem Double Clean S776

Wysoce skoncentrowany, łatwo rozpuszczalny detergent w proszku do prania dywanów i tapicerki, zapewniający optymalne efekty czyszczenia w wysokiej i niskiej temperaturze. Preparat Double Clean zawiera wysokiej jakości składniki umożliwiające czyszczenie mocno zabrudzonych powierzchni dywanowych, a także specjalny inhibitor korozji w celu ochrony urządzeń.

© 2006 MANUFAKTURA CZYSTOŚCI

Z A D Z W O Ń  P O  D A R M O W Ą  W Y C E N Ę  +48 530 025 748

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w AVIVA.

Polisa numer: 151011113330445

  • Facebook

Describe your image