MYCIE OKIEN, MYCIE OKIEN NA WYSKOŚCI - KRAKÓW

Mycie okien Kraków

Naszą ofertę z zakresu mycia okien w Krakowie kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zajmujemy się myciem okien w firmach, biurach, mieszkaniach czy domach na terenie Krakowa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czynność ta nie należy do najprostszych i najprzyjemniejszych, szczególnie wtedy, kiedy mamy do czynienia z dużą powierzchnią. Aby dokładnie umyć okna, trzeba nie tylko posiadać do tego odpowiedni sprzęt i wykwalifikowany personel, ale należy także wiedzieć, jak to zrobić. Proces ten potrafi być bardzo męczący, dlatego że mycie okien pochłania zarówno czas, jak i energię. Nasza firma z przyjemnością wykona to zadanie za Ciebie. Myjemy okna w Krakowie, czyścimy także inne szklane powierzchnie.

Mycie okien Kraków - dlaczego my?

Tym, co nas wyróżnia spośród innych firm z Krakowa i nie tylko, jest dbałość o środowisko, dlatego świadcząc nasze usługi, korzystamy jedynie z ekologicznych środków czystości. Podczas mycia okien (Kraków) wykorzystujemy nowoczesną technologię obejmującą proces demineralizacji wody i odwróconej osmozy oraz metodę mop&blade, która gwarantuje czystość i świeżość dużych powierzchni szklanych znajdujących się głównie wewnątrz, ale także na zewnątrz budynków.

Jeżeli więc poszukujesz profesjonalnej firmy, która realizuje usługę, jaką jest mycie okien w Krakowie, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TRADYCYJNE MYCIE OKIEN KRAKÓW - UŻYWAMY SPRZĘTU FIRMY MOERMAN i UNGER

Mycie okien (Kraków) wymaga dużej dokładności i odpowiednich środków czystości, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Dlatego właśnie podczas świadczenia usługi mycia okien w Krakowie korzystamy jedynie z takich środków czystości, które nie szkodzą środowisku. Zależy nam na tym, aby o nie dbać i nie przyczyniać się do zwiększania zanieczyszczenia ani do rozprzestrzeniania się chemikaliów w atmosferze.

 

Podczas pracy używamy zatem produktów do mycia szyb MOERMAN ProClean, które są przeznaczone dla profesjonalistów specjalizujących się w myciu przeszkleń i utrzymywaniu okien w czystości. Seria produktów MOERMAN ProClean gwarantuje wydajność, skuteczność i bezpieczeństwo, a wszystko to przekłada się na rewelacyjny efekt końcowy. Stosowana przez nas technologia mycia okien obejmująca wykorzystanie procesów, w wyniku których otrzymujemy całkowicie oczyszczoną wodę, zapewnia nieskazitelną czystość umytych przez nas szyb i brak jakichkolwiek smug.

Wysokiej klasy środki czyszczące w połączeniu z naszym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami sprawiają, że decydując się na zlecenie nam mycia okien w Krakowie, masz pewność, że usługa ta zostanie zrealizowana na najwyższym możliwym poziomie.

MYCIE OKIEN KRAKÓW

MYCIE OKIEŃ ZEWNĘTRZNYCH WODĄ DEMINERALIZOWANĄ DO WYSOKOŚCI 20M

Stosowana technologia mycia okien w Krakowie i innych powierzchni zewnętrznych wykorzystuje wodę poddaną procesom demineralizacji i odwróconej osmozy. Demineralizacja to proces polegający na usunięciu rozpuszczonych w wodzie wszelkich kationów oraz anionów. Pozwala to na uzyskanie wody o znacznym stopniu czystości. Oczyszczona w procesie demineralizacji woda nie zawiera żadnych związków soli, jest krystalicznie czysta. Odwrócona osmoza jest to proces, który polega na oddzieleniu wody od znajdujących się w niej związków chemicznych. Proces ten polega na przepuszczaniu pod wysokim ciśnieniem wstępnie przefiltrowanej wody przez specjalną błonę półprzepuszczalną – membranę osmotyczną w wyniku, czego następuje przepływ wody w kierunku odwrotnym do naturalnego. W wyniku tej metody po jednej stronie otrzymujemy permeat, czyli wodę oczyszczoną, natomiast po drugiej koncentrat – wszelkiego typu zanieczyszczenia mechaniczne oraz biologiczne. Tak oczyszczona i przygotowana woda jest przechowywana w specjalnym zbiorniku o pojemności 650 litrów. Następnie woda ze zbiornika pod wpływem ciśnienia doprowadzana jest przewodami do tzw. szczotek teleskopowych. Szczotki te wykonane są z włókien węglowych lub innych specjalistycznych lekkich materiałów. Kije wykonane są z włókna węglowego (carbon), specjalnie zaprojektowane by zapewnić jak największą efektowność pracy, aż do wysokości 20 metrów. Technologia wykorzystująca procesy demineralizacji i odwróconej osmozy sprawia, iż woda pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń i związków mineralnych ma świetne właściwości czyszczące i odparowując nie pozostawia najmniejszych śladów na mytej powierzchni. W wykonaniu usługi najważniejsza jest precyzja i ergonomia. Stosując ściągaczki skrętne, o zmiennym nachyleniu, lekkie kije teleskopowe oraz inne akcesoria realizujemy zlecenia z duża dokładnością w maksymalnie skróconym czasie.

Tą technologie głównie wykorzystujemy przy dużych obiektach takich jak biurowce, szkoły, przychodnie itp.

MYCIE OKIEN NA WYSOKOŚCI KRAKÓW

- METODA ALPINISTYCZNA

W dzisiejszych czasach mycie okien na wysokości, w wieżowcach staje się nie lada wyczynem. Mimo to coraz więcej firm zaczyna świadczyć tego typu usługi, a pogoń za tym, aby stać się najlepszym, gwałtownie wzrosła, co zawsze jest dobrym znakiem dla rynku konsumenckiego.

Wraz ze wzrostem liczby budynków przypominających drapacze chmur, zwykłe, tradycyjne mycie okien (Kraków) jest niezwykle trudne i ciężko jest sprostać tego typu zadaniom. I tutaj właśnie wkraczają profesjonaliści z przygotowaniem alpinistycznym, by świadczyć usługę mycia okien na wysokości w Krakowie i innych miastach. 

Mycie okien na wysokości, czyli alpinizm przemysłowy jest popularną usługą we współczesnym świecie. Z oczywistych powodów duże miasta rozrastają się. Liczba kondygnacji nowych budynków rośnie z roku na rok, a decyzje architektoniczne stają się coraz bardziej złożone. W takich warunkach mycie okien na wysokości (Kraków) za pomocą mechanizmów podnoszących rusztowania jest po prostu niemożliwe. W celu umycia szklanych elewacji lub wykonania prac montażowych i naprawczych najczęściej zwracamy się do alpinistów przemysłowych, ponieważ dzięki zastosowanej technologii linek zabezpieczających specjalista może dostać się do dowolnej części budynku, niezależnie od tego czy jest to okno na 50 piętrze, czy billboard reklamowy pod dachem lub wymagający naprawy fragment ściany w niedostępnym miejscu.

Zjazd na linie to w zasadzie kontrolowane zejście po linie. Sprzęt służący do wykonywania tej czynności to oczywiście liny, kotwice, przyrządy zjazdowe (przyrządy cierne pozwalające na kontrolowane wypuszczanie liny), uprzęże wspinaczkowe (które są zawiązywane w pasie w celu zabezpieczenia), karabinki (metalowe pętle używane do wspinaczki) oraz sprzęt osobisty, taki jak rękawiczki, kaski, buty i nakolanniki. Zjazd po linie jest ryzykowny; dlatego należy zachować szczególną ostrożność, aby zapewnić, że okna oraz personel są zabezpieczeni przed wszelkimi potencjalnymi uszkodzeniami. Dlatego stosuje się kilka bezpiecznych technik zjazdu, takich jak zjazd w tandemie lub zjazd z przeciwwagi. Są to techniki, które ułatwiają bezpieczne poruszanie się po wysokich budynkach.

Mycie okien na wysokości w Krakowie metodą alpinistyczną to doskonała opcja dla właścicieli nieruchomości i firm posiadających budynki, których wysokość lub konstrukcja uniemożliwiają tradycyjne mycie okien. Dzięki takiej usłudze można zadbać o estetyczny wygląd obiektu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Należy pamiętać, że tego typu budowle pełnią często funkcję reprezentacyjną, dlatego w żadnym wypadku nie można dopuścić do ich zaniedbania.

 

Mycie okien na wysokości Kraków - dlaczego warto postawić właśnie na nas?

 

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od długiego czasu. Od początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z realizowanych przez nas usług. Mamy ogromne doświadczenie w sprzątaniu, myciu i czyszczeniu, które łączymy z szeroką wiedzą i umiejętnościami. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami oraz detergentami, dzięki czemu możemy zagwarantować usługi, w tym usługi mycia okien w Krakowie, na najwyższym poziomie.

 

Opinie dotychczasowych klientów dotyczące naszej działalności, w tym także jakości obsługi, są bardzo pozytywne. Najczęściej nasi zleceniodawcy doceniają bardzo szybkie, a zarazem niezwykle precyzyjne sprzątanie i mycie okien, profesjonalne podejście naszych pracowników do każdego zadania, a także atrakcyjne ceny.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych realizowanym przez nas myciem okien w Krakowie i myciem okien na wysokości w Krakowie do kontaktu. Jeżeli masz jakieś pytania, to nie bój się ich zadać – z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi. Nie zwlekaj dłużej – zadzwoń lub napisz do nas już dziś!