MYCIE OKIEN - KRAKÓw

MYCIE
OKIEN

Mycie okien należy do ciężkich i nielubianych prac domowych. A przecież współczesne domy jednorodzinne często mają duże przeszklenia, liczne okna połaciowe lub też modne ogrody zimowe i oranżerie. Żeby jednak szkło dało zamierzony efekt, szyby muszą być czyste, nie mogą ich szpecić smugi, zacieki i brud.

Na tradycyjne mycie okien potrzeba czasu i siły. Najpierw trzeba wyczyścić je płynem do szyb, następnie polerować szmatką do skutku albo też do momentu, kiedy poddamy się pojawiającym się tu i ówdzie zaciekom i smugom. Kiedy mamy w salonie duże przeszklone drzwi prowadzące na taras lub klimatyczną oranżerię to dodatkowo pojawia się konieczność użycia drabiny. Czyszczenie w tradycyjny sposób tak dużych powierzchni jest jeszcze bardziej męczące i czasochłonne. Dlatego nie wahaj się i zadzwoń po naszego specjalistę od mycia okien! 

Wykorzystujemy technologię mycia okien i innych powierzchni zewnętrznych poddając wodę procesowi demineralizacji i odwróconej osmozy oraz tradycyjną metodę mop&blade, która jest bardziej dokładna i wykorzystywana głównie we wnątrz budynków.

DO MYCIA TRADYCYJNEGO
UŻYWAMY SPRZĘTU FIRMY MOERMAN

Seria produktów do mycia szyb MOERMAN ProClean jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy specjalizują się w myciu okien i przeszkleń. Spośród konkurencji wyróżnia się się nowoczesną konstrukcją, dbałością o szczegóły, solidnością wykonania, trwałością oraz ergonomią, która sprawia, że używanie tych produktów jest łatwe i przyjemne. Odbiorcą sprzętu do mycia okien jest użytkownik świadomy różnic jakościowych, wymagający oraz uważający się za profesjonalistę.

Firmy sprzątające używające produktów firmy Moerman podążają za filozofią EASE (efficiency, amazing results, safe, ergonomy, czyli wydajność, skuteczność, bezpieczeństwo i ergonomia). Inwestując w produkty Moerman inwestujesz w swoich klientów oferując im wszystko, co najlepsze - jakość i profesjonalizm!

MYCIE OKIEN ZEWNETRZNYCH
WODĄ DEMINERALIZOWANĄ DO WYSOKOŚCI 20M

Stosowana technologia mycia okien i innych powierzchni zewnętrznych wykorzystuje wodę poddaną procesom demineralizacji i odwróconej osmozy. Demineralizacja to proces polegający na usunięciu rozpuszczonych w wodzie wszelkich kationów oraz anionów. Pozwala to na uzyskanie wody o znacznym stopniu czystości. Oczyszczona w procesie demineralizacji woda nie zawiera żadnych związków soli, jest krystalicznie czysta. Odwrócona osmoza jest to proces, który polega na oddzieleniu wody od znajdujących się w niej związków chemicznych. Proces ten polega na przepuszczaniu pod wysokim ciśnieniem wstępnie przefiltrowanej wody przez specjalną błonę półprzepuszczalną – membranę osmotyczną w wyniku, czego następuje przepływ wody w kierunku odwrotnym do naturalnego. W wyniku tej metody po jednej stronie otrzymujemy permeat, czyli wodę oczyszczoną, natomiast po drugiej koncentrat – wszelkiego typu zanieczyszczenia mechaniczne oraz biologiczne. Tak oczyszczona i przygotowana woda jest przechowywana w specjalnym zbiorniku o pojemności 650 litrów. Następnie woda ze zbiornika pod wpływem ciśnienia doprowadzana jest przewodami do tzw. szczotek teleskopowych. Szczotki te wykonane są z włókien węglowych lub innych specjalistycznych lekkich materiałów. Kije wykonane są z włókna węglowego (carbon), specjalnie zaprojektowane by zapewnić jak największą efektowność pracy, aż do wysokości 20 metrów. Technologia wykorzystująca procesy demineralizacji i odwróconej osmozy sprawia, iż woda pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń i związków mineralnych ma świetne właściwości czyszczące i odparowując nie pozostawia najmniejszych śladów na mytej powierzchni. W wykonaniu usługi najważniejsza jest precyzja i ergonomia. Stosując ściągaczki skrętne, o zmiennym nachyleniu, lekkie kije teleskopowe oraz inne akcesoria realizujemy zlecenia z duża dokładnościa w maksymalnie skróconym czasie.

Tą technologie głównie wykorzystujemy przy dużych obiektach takich jak biurowce, szkoły, przychodnie itp.

Manufaktura czystoSci 

zawsze w centrum Twoich potrzeb

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

tel: 530 025 748

email: czystoscimanufaktura@gmail.com

Copyright © MANUFAKTURA CZYSTOŚCI | All rights reserved

INWESUJEMY W SIEBIE ABY SERWOWAĆ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI

certyfikat.jpg
IMG_5210.jpg
baner_polska_bezgotowkowa2.jpg

 MANUFAKTURA

    CZYSTOŚCI

zawsze w centrum Twoich potrzeb