O Nas

MANUFAKTURA CZYSTOŚCI

Oferuje swoje usługi w Krakowie i okolicach od 2018 roku!

 

MANUFAKTURA CZYSTOŚCI to firma rodzinna z czternastoletnim doświadczeniem w sprzątaniu oraz praniu dywanów i czyszczeniu tapicerek. Nasze usługi obejmują obecnie miasto Kraków i jego okolice. Specjalizujemy się w sprzątaniu mieszkań, domów, biur oraz sprzątaniu po budowach. Zajmujemy się również profesjonalnie praniem wykładzin dywanowych, tapicerki samochodowej, tapicerki meblowej, materacy, poduszek ozdobnych oraz fotelików samochodowych.

Przyjmujemy każde zamówienie indywidualnie i wykonujemy je bardzo starannie. W realizacji wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania i wykorzystujemy środki o najwyższej jakości.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa. Zapraszamy do współpracy i do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalizm, przestrzeganie terminów i wysoką jakość świadczonych usług!
 

"Dziękuje za sprawne wyczyszczenie naszej sofy, krzeseł i dywanu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi prania. Różnica PRZED i PO niewiarygodna! POLECAMY!!!"

Aleksandra, Proszowice

"A ja chciałam tylko polecić serdecznie przemiłego Pana, który dziś wyczyścił moje dwa foteliki samochodowe oraz spacerówkę. Foteliki jak nowe, bardzo szybko i profesjonalnie przeprowadzona usługa. Dziękuję jeszcze raz!"
Anna, Zabierzów
Okay. We knew it was dirty, but we had no idea it was THIS dirty!! Krzysztof speaks brilliant English, his services are extremely affordable, he works quickly, and the results speak for themselves!
5 STARS on yelp. Highly recommend.
Mary, Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ PO WYCENĘ

* Naciskając przycisk „Send it”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że mam prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest MANUFAKTURA CZYSTOŚCI z siedzibą w Wężerów 32-090 Słomniki.

© 2006 MANUFAKTURA CZYSTOŚCI

Z A D Z W O Ń  P O  D A R M O W Ą  W Y C E N Ę  +48 530 025 748

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w AVIVA.

Polisa numer: 151011113330445

  • Facebook